Dream Knight: Odcinek 1, song ha yoon, got7
Dream Knight

Dream Knight: Odcinek 1

Czasy nastoletnie mam już dawno za sobą. Mimo to czasami zdarzają mi się chwile, kiedy mam ochotę na coś uroczego i zabawnego. Do tej web-dramy ostatecznie przekonał mnie występ aktorki Song Ha Yoon, którą bardzo lubię i cenię.

Obcując z koreańskimi produkcjami miałam już wcześniej do czynienia z k-popem. Nigdy jednak nie słyszłam o zespole Got7.
Ten serial traktuje trochę jako ciekawostkę. Może gdybym była fanem owego zespołu, czerpałabym więcej satysfakcji z seansu.

Trudno mi w zasadzie napisać o czym opowiada ta mini-drama. Pierwszy epizod trochę zakreślił postać bohaterki. Można o niej jedynie stwierdzić, że jest niezdarną wersją Kopciuszka spotykającą tajemniczych mężczyzn.
Kim są owi panowie i co od Joo In Hyung chcą? To dobre pytanie. Od razu się tego nie dowiem, ale mam nadzieję, że odpowiedź mnie nieco zaskoczy.

“Dream Knight” razi trochę infantylnością i sztucznością. Pierwszy odcinek nie robi dobrego wrażenia i nie zachęca do powtórnego seansu. Mimo to postaram się dać mu szansę i zobaczyć resztę epizodów.

Ocena: 3/10

Jeden Komentarz

Hej! Miło mi was powitać na moim blogu. Dopiero zaczynam, ale z przyjemnością podyskutuję z wami na przeróżne tematy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: