Dream Knight: Odcinek drugi
Dream Knight

Dream Knight: Odcinek drugi

Niestety odcinek drugi powtórzył błędy poprzednika i tak jak pisałam ostatnio, wcale nie mam ochoty na seans kolejnego epizodu. Szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, bym nadawała się na odbiorcę tej dramy. Wygląda na to, że twórcy zdecydowali się nie robić zbyt ambitnej produkcji i po prostu wiedzieli, że i tak fani Got7 ją obejrzą.

Niektórzy mogliby mi zarzucić, iż od web dramy spodziewam się wartościowej fabuły, ale tak nie jest. Zależy mi jedynie na przyzwoitej rozrywce. Niestety odcinek drugi okazał się jeszcze gorszy niż pierwszy.

Najsłabszy w tym mini-serialu okazał się scenariusz. Dialogi nie są wcale zabawne, ani nie popychają akcji do przodu. To zwyczajne zapychacze, które mają na celu wypełnić czas ekranowy dwunastoma odcinkami.

Bohaterowie dramy zostali scharakteryzowani jako postacie płaskie, nieciekawe i nieintrygujące. Wszystko to na co patrzymy, zostało już setki razy przerabiane w koreańskich produkcjach. Bardzo dziwnie wypadło nawiązanie do „You who came from the stars”. Tam mieliśmy jednego kosmicznego bohatera, tu wygląda na to, iż wielu.

Kiepska fabuła i nieinteresująco napisani bohaterowie sprawiają, że o dramie zapominamy po chwili od skończenia seansu. W dalszych odcinkach nie spodziewam się przełomu, ale byłoby miło, gdyby w końcu zaczęło się coś dziać.

Ocena: 2/10


Jeden Komentarz

Hej! Miło mi was powitać na moim blogu. Dopiero zaczynam, ale z przyjemnością podyskutuję z wami na przeróżne tematy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: