Dream Knight: Odcinek trzeci
Dream Knight

Dream Knight: Odcinek trzeci

Odcinek trzeci “Dream Knight” wypadł najlepiej spośród tych, które obejrzałam. To zasługa głównie energii aktorki Song Ha Yoon, która stara się jak może w swojej roli. Niestety fatalny scenariusz jej to skutecznie uniemożliwia. Bądź co bądź chłopaki z Got7 niestety również nie pokazują się tutaj z dobrej strony.

Przykro mi, iż twórcy nie postarali się bardziej i nie dostarczyli widzom satysfakcjonującej rozrywki. Kolejny odcinek nie popycha fabuły do przodu, ale plusem jest to, że jest najmniej irytujący z dotychczas przeze mnie zobaczonych. Może gdyby postacie miałyby w sobie trochę oryginalności, seans dramy upłynąłby mi znacznie przyjemniej.

W tym odcinku chłopaki z Got7 i In Hyung poznają się nieco lepiej. Zawiązuje się nawet coś na kształt przyjaźni po tym, jak pomagają jej zdobyć pieniądze i razem idą je wydać do sklepu spożywczego. Następuje wtedy szereg niepotrzebnych scen, w których pokazano jak to wszyscy wspaniale bawią się na zakupach. To kolejny zapychacz, który nie wnosi nic do fabuły. Zresztą tutaj ujawnia się jeden z największych problemów tego serialu. Jak na razie wydaje mi się, że po prostu nie ma on ciekawej historii do pokazania.

Później twórcy nieumiejętnie próbują zarysować konflikt między chłopakami, a dziewczyną. Mark i Jackson przypadkowo niszczą kamerę In Hyung, na której było nagranie z jej zmarłą mamą. Protagonistka, co zrozumiałe jest wściekła, więc pozbywa się chłopaków ze swojego kampera. Wylewa na nich wodę i zamyka drzwi, a oni tymczasem znikają.

Po seansie naszła mnie myśl o kolejnym słabym punkcie “Dream Knight“. Mianowicie jest ona bardzo przewidywalna. Już teraz mogę się domyślić, co zdarzy się w następnych epizodach. Nie mam jednak zamiaru porzucać dramy, bo trzymam się nikłej nadziei, iż coś interesującego się w końcu zdarzy.

Ocena: 3/10


Hej! Miło mi was powitać na moim blogu. Dopiero zaczynam, ale z przyjemnością podyskutuję z wami na przeróżne tematy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: