Gong Seung Yeon - koreańskich
Newsy

Newsy ze świata koreańskich dram i filmów, o których musisz wiedzieć

1. Tajemnicza zapowiedź “Everyone’s Lies”

Lee Min Ki - świata

OCN podzielił się z widzami nowym teaserem swojej nadchodzącej dramy z Lee Min Ki (Beauty Inside) w roli głównej.
“Everyone’s Lies” będzie mieć premierę w październiku. Serial to thriller, opowiadający historię Kim Seo Hee (Lee Yoo Young) – kobiety, która zostaje członkinią Zgromadzenia Narodowego w celu uratowania jej męża. Mężczyzna nagle zaginął po tym, jak próbował się dowiedzieć prawdy o niespodziewanej śmierci ojca Seo Hee. Drugim głównym bohaterem jest Jo Tae Shik – detektyw, który nie zgadza się, aby jakakolwiek śmierć osoby została nierozwiązana.

2. Gong Hyo Jin i Kang Ha Neul opowiadają o swojej chemii na planie

"When Camellia Blooms"
“When Camellia Blooms”

Aktorzy występujący w dramie “When Camellia Blooms” udzielili wywiadu, w którym zrelacjonowali jak wyglądała ich praca podczas kręcenia serialu.
Produkcja opowie historię trzech par, znajdujących się na różnym etapie związku. Dong Baek (Gong Hyo Jin) i Yong Shik (Kang Ha Neul) wierzą, że w miłości wszystko jest możliwe. Przez swoją postawę narażają się na kpiny ze strony otoczenia.
Gong Hyo Jin (“Jealousy Incarnate”) skomentowała, że Yong Shik jest niesamowicie uroczym bohaterem. Stwierdziła, iż od czasu, kiedy po raz pierwszy przeczytała scenariusz, pomyślała że Kang Ha Neul (“Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo”) jest idealny do tej roli. Dodała, iż ich styl grania jest podobny, więc czuła się bardzo komfortowo. W dodatku powiedziała, że cieszy się, iż spotkała aktora, który jest dobry w tym co robi, w zwykłej scenerii, ale również nie brakuje mu charyzmy i wiarygodności.
Kang Ha Neul nieśmiało wyznał, iż jest fanem Hyo Jin i podzielił się swoimi przemyśleniami:

Wyznałem swoje fanowskie uczucia Gong Hyo Jin i znowu się nimi dzielę. Ona zawsze traktuje mnie tak, jakbym był Yong Shikiem, więc staram się znaleźć najbardziej komfortowy sposób pracy razem, byśmy oboje nie czuli presji. Kiedy spojrzę wstecz, myślę iż te czasy będą jak marzenie.

“When Camellia Blooms” premierę będzie mieć 18 września po emisji “Justice”.

When Camellia Blooms

3. Jang Dong Yoon przebrany za kobietę w zapowiedzi “Tale Of Nok-Du”

The_Tale_of_Nokdu - koreańskich

Nadchodząca drama stacji KBS2 ma swoją pierwszą zapowiedź.
“Tale Of Nok-Du”, oparty na webtoon, jest historyczną komedią romantyczną o mężczyźnie – Jeon Nok Du (Jang Dong Yoon), który przebiera się za kobietę, by dotrzeć do wyłącznie kobiecej społeczności. Tam poznaje Dong Dong Joo (Kim So Hyun), którą trenują na gisaeng ku jej sprzeciwie.
Premiera serialu wypada 30 września.

4. Gong Seung Yeon ujawnia, dlaczego wybrała swój najnowszy projekt

Flower Crew: Joseon Marriage Agency - premiery dram

Flower Crew: Joseon Marriage Agency” to sageuk o królu, który spotyka się z najlepszym swatem w Joseon w celu poślubienia swojej pierwszej miłości. Kobieta jest niskiego stanu, co powoduje problemy z ożenkiem. Serial jest na podstawie książki Kim Yi Rang.

Pytana o powód wyboru tego projektu Gong Seung Yeon (“Are You Human Too?”) wyjaśniła:

“Przyjęłam to wyzwanie, ponieważ pomyślałam, iż dojrzeję jako osoba tak samo, jak Gae Ddong dorośnie w dramie.

Moja bohaterka jest postacią, przepełnioną urokiem i wdziękiem. Z początku, czułam presję czy będę w stanie dobrze się w nią wcielić, ale naturalnie przyciągnął mnie urok Gae Ddong.”

Aktorka wyznała, że:

“Kiedy jestem na planie, to staram się zachowywać jak moja bohaterka. Teraz nieustannie mówię i postępuję jak ona i czuję, że [moja ciężka praca] jest tego warta, ponieważ stopniowo zaczynam coraz bardziej przypominać moją postać.

W tym serialu pragnę wyrazić wiarę, nadzieję i miłość, największa z nich jest miłość.”

“Flower Crew: Joseon Marriage Agency” premierę będzie mieć 16 września po zakończeniu emisji (“Moment at Eighteen”).


Hej! Miło mi was powitać na moim blogu. Dopiero zaczynam, ale z przyjemnością podyskutuję z wami na przeróżne tematy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: