Vagabond - premiery dram
Newsy

7 newsów, o których musisz wiedzieć

1. Suzy i Lee Seung Gi w rozmowie o powrocie po sześciu latach

Suzy i Lee Seung Gi - 7 newsów czytanie scenariusza, plakaty postaci, nowej dramie

16 września odbyła się konferencja prasowa z powodu nadchodzącej premiery dramy stacji SBS “Vagabond”.

W wydarzeniu brali udział odtwórcy głównych ról Lee Seung Gi (“Hwayugi”) i Suzy (“While You Were Sleeping”). Zostali zapytani przez dziennikarzy o współpracę po sześciu latach od występu w produkcji “Gu Family Book”. Pierwsza głos zabrała aktorka:

“Pracuję ponownie razem z Seung Gi po sześciu latach. Mam dobre wspomnienia z tamtych czasów, więc ucieszyłam się, słysząc że będziemy współpracować znowu razem. Byliśmy zdolni nagrywać z łatwością, z udoskonaloną chemią.”

Lee Seung Gi dodał:

“Nie jest łatwo spotkać tę samą aktorkę w dwóch innych projektach, dlatego byłem zadowolony pracując znowu z Suzy nad dramą “Vagabond”. Wspaniale pracowało się również wtedy, ale tym razem zobaczyłem jej więcej stylu aktorskiego i odkryłem, jaką aktorką jest. Jest świetna”

“Nagrywała z pozytywną i promienną postawą. Było wiele scen fizycznie trudnych, ale na jej twarzy nigdy nie było tego widać.”

Premiera “Vagabond” zaplanowana jest na 20 września.

2. “Cheer Up, Mr. Lee” będzie miał francuski remake

Cheer Up Mr Lee -

Koreański film z 2019 roku, w którym w głównej roli wystąpił Cha Seung Won (“Believer”) “Cheer Up, Mr. Lee” dostanie francuski remake.

Od premiery 11 września film zdobył serca wielu widzów. Opowiada on historię Chul Soo (Cha Seung Won), pracownika w sklepie, który zyskuje uwagę wielu kobiet ze względu na jego idealny wygląd, ale jego zdolności poznawcze są jak u dziecka. Pewnego dnia odkrywa, że ma córkę.

3. “Melting Me Softly” ujawnił plakaty postaci granych przez Ji Chang Wooka, Won Jin Ah i Yoon Se Ah

Melting Me Softly

Z powodu bliskiej premiery dramy tvN rozpoczął intensywną promocję swojej produkcji.

Serial opowiada historię kobiety i mężczyzny, biorących udział w projekcie naukowym zamrażania ludzi na 24 godziny, ale ze względu na tajemnicze okoliczności, budzą się dopiero 20 lat później.

Ji Chang Wook (“Suspicious Partner”) wcielił się w PD programów rozrywkowych – Ma Dong Chana. Nie boi się on przyjmować wyzwań, jeśli chodzi o pracę. Jednakże, kończy się to byciem zamrożonym przez 20 lat z powodu własnego programu. Na plakacie widnieje cytat: “Czynię to co moje serce mi podpowiada. Nie ważne co to jest.”

Melting Me Softly Ji Chan Wook

Postać Won Jin Ah (“Life”) – Go Mi Ran jest ekstremalnie zdenerwowana, kiedy dowiaduje się, iż na 20 lat została zamrożona z powodu oferty Ma Dong Chana. Opis na jej plakacie brzmi: “Zwróć moje 20 lat! Weź odpowiedzialność za moje życie, które przegapiłam.”

Won Jin Ah Melting Me Softly

Bohaterka Yoon Se Ah (“SKY Castle”) – Na Ha Young, była dziewczyną Ma Dong Chana, zanim został zamrożony. Jej osobowość zmieniła się na ekstremalnie oziębłą, ale jej uczucia zaczynają się wahać, kiedy widzi go po dwudziestu latach, jako tę samą osobę, którą zapamiętała. Jej postać na plakacie wyraża swoje uczucia: “Zacznijmy znowu od tego momentu. Nasza miłość jeszcze całkowicie się nie zakończyła.”

Yoon Se Ah Melting Me Softly

“Melting Me Softly” premierę będzie mieć 28 września w stacji tvN.

4. KBS publikuje interesującą zapowiedź nowej dramy “Tale of Nok-Du”

Tale of nok du

Nadchodząca drama stacji KBS ujawnia intrygujący zwiastun, w którym Kim So Hyun (“Love Alarm”) nazywa Jang Dong Yoona (“Just Dance”) mamą.

“Tale of Nok-Du” oparte jest na podstawie webtoon o tej samej nazwie. Dramę możemy określić jako romantyczną komedię w czasach Joseon o mężczyźnie, przebierającym się za kobietę (Jang Dong Yoon) i dziewczynie, która chce uciec od treningu na bycie gisaeng (Kim So Hyun).

Premiera dramy zaplanowana jest na 30 września.

5. Kim Jae Young i Kim Sun Ah intrygującą parą w “Secret Boutique”

Kim Jae Young - 7 newsów, o których musisz wiedzieć

Oczekiwana drama stacji SBS “Secret Boutique” ujawniła frapujące zdjęcia Kim Sun Ah (“Children of Nobody”) i Kim Jae Young’a (“Eun Joo’s Room”).

Serial to thriller opowiadający o zmaganiach silnych kobiet i ich walce o władzę, zemstę i przetrwanie. Produkcja zgromadziła imponującą obsadę wliczając w to: Kim Sun Ah, Jang Mi Hee (“Shall We Live Together”), Park Hee Bon (“Top Management”), Go Min Shi (“Love Alarm”), Kim Jae Young, Kim Tae Hoon (“Let’s Hold Hands Tightly and Watch The Sunset”).

16 września drama ujawniła nowe zdjęcia Kim Sun Ah i Kim Jae Young’a, pozostawiając widzów w ciekawości na temat natury ich związku.

Kim Sun Ah zagra Jenny Jang, biedną kobietę, która przeszła od pracy w saunie do bycia wpływową lobbystką. Jako prezes J Boutique, usiłuje zostać przewodniczącą firmy Deo, dla której pracowała kiedyś jako sprzątaczka. Kim Jae Young, z drugiej strony, wcielił się w postać Yoon Sun Woo’a. Jest on prawnikiem J Boutique, który jest gotowy zrobić wszystko dla Jenny Jang, jego “starszej siostry” z sierocińca. Pomimo jego opanowania i oziębłej postawy, przy Jenny Jang staje się tkliwy.

Secret Boutique

Producenci “Secret Boutique” mówią:

“Kim Sun Ah i Kim Jae Young produkują wrzenie na planie z ich szczerym aktorstwem i emocjami pomimo pierwszej wspólnej pracy. Proszę z niecierpliwością oczekiwać na “Secret Boutique”, które spowoduje, iż przepadniecie w każdą środę i czwartek, zaczynając od 18 września.”

6. Park Min Young i Seo Kang Joon w głównych rolach w nowej dramie JTBC

Untitled design13 - 7 newsów, o których musisz wiedzieć

Park Min Young (“Her Private Life”) i Seo Kang Joon (“WATCHER”) wystąpią razem w dramie.

W sierpniu media informowały, że dwójka aktorów negocjuje występ w produkcji “I’ll Go to You When the Weather Is Nice”.

17 września potwierdzono, iż Park Min Young i Seo Kang Joon wcielą się w dwójkę głównych bohaterów w serialu.

Drama oparta jest na podstawie powieści o tym samym tytule i jest to ciepły romans, dziejący się na wsi.

Park Min Young wcieli się w Mok Hae Won, zwykłą kobietę, bez żadnych charakterystycznych cech, oprócz grania od dzieciństwa na wiolonczeli. Wykorzystuje ona tę umiejętność, by wkroczyć w profesjonalny świat, ale jedynymi skutkami tego jest złamane serce oraz utrata zaufania. Wtedy postanawia wrócić do miasta w prowincji Gangwon, gdzie mieszkała w młodych latach.

Postać Seo Kang Joon’a Im Eun Seob prowadzi małą księgarnię, w mieście rodzinnym Mok Hae Won. Wiedzie całkiem prosty tryb życia, zaczynając swój dzień od czytania i picia w trakcie kawy, a kończąc na opublikowaniu wpisu na blogu. Jego życie trochę się przetasuje po wkroczeniu do niego Hae Won.

Twórcy komentują:

“Aktorzy Park Min Young i Seo Kang Joon spotkają się jako Mok Hae Won i Im Eun Seob, dwójka głównych bohaterów przewodząca kojącemu romansowi. Dostarczą nam ciepła, które roztopi wasze serca w zimną pogodę. Proszę oczekujcie na romantyczną chemię między Park Min Young, a Seo Kang Joonem, która obejmie ludzi, zranionych przez innych.”

“I’ll Go to You When the Weather Is Nice” będzie emitowane w pierwszej połowie 2020 roku przez JTBC.

7. Czytanie scenariusza nowej dramy Lee Min Ho i Kim Go Eun

The King: The Eternal Monarch

Nadchodząca produkcja stacji SBS “The King: The Eternal Monarch” rozpoczyna proces produkcji, czytaniem scenariusza.

Napisana przez Kim Eun Sook (“Mr. Sunshine”) drama, w głównych rolach obsadziła: Lee Min Ho (“The Legend of the Blue Sea”) i Kim Go Eun (“Goblin”).

“The King: The Eternal Monarch” jest o dwóch równoległych światach. W jednym z nich panuje monarchia, a w drugim jest demokracja. Lee Min Ho zagra cesarza Lee Gon’a , starającego się zamknąć przejście pomiędzy tymi światami. Kim Go Eun wcieli się w rolę detektyw Jung Tae Eul, która pracuje z cesarzem, by ochronić życie ludzi.

17 września miało odbyć się czytanie scenariusza.

Drama będzie kręcona jeszcze w tym roku, a jej premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Źródła: hancinema.net, soompi.com, dramabeans.com, koalasplayground.com


6 komentarzy

Hej! Miło mi was powitać na moim blogu. Dopiero zaczynam, ale z przyjemnością podyskutuję z wami na przeróżne tematy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: