AnnabelleMorgan

AnnabelleMorgan
Who are you

Na imię mi Ania, rocznik 1998. Niektórzy z was mogą mnie znać jako AnnabelleMorgan. Od trzech lat namiętnie oglądam koreańskie dramy i filmy, ale ciągle czuję się amatorką. Mam nadzieję, że podczas mojej przygody z blogowaniem będę uczyć się wiele od innych.

Uwielbiam pisać i dyskutować z ludźmi, choć zastrzegam, iż bronię swojego punktu widzenia jak lwica.

Ważnym punktem w moim życiu było zdiagnozowanie u mnie silnych zaburzeń depresyjno-lękowych. Musiałam przyzwyczaić się do większej pomocy ze strony bliskich. Zaczęłam bać się wychodzić sama z domu. Najgorsze dla mnie było jednak przymusowe zrezygnowanie z marzeń ukończenia szkoły i studiów.

W wieku osiemnastu lat znalazłam nową pasję. Wszystko zaczęło się od przeczytanego artykułu w internecie, w którym chwalono „soft power” Korei Południowej. Zainteresowana tym tematem postanowiłam sprawdzić o co chodzi i dlaczego dramy stają się coraz popularniejsze. Wciągnęłam w to siostrę i razem wybrałyśmy na początek „I Hear Your Voice”z Lee Bo Young i Lee Jong Sukiem w roli głównej. To był strzał w dziesiątkę i myślę, iż gdybym na początek zdecydowała się na coś mniej dobrego, to mogłabym się zrazić i już w ogóle nie powrócić do świata koreańskich dram.

Moje zainteresowania obejmują też inne dziedziny niż tylko azjatycką popkulturę. Od małego jestem zakochana w starych filmach i książkach, zwłaszcza klasyce. Uwielbiam też muzykę klasyczną. Zawsze planowałam zostać historykiem. W późniejszych latach doszło też zamiłowanie do dyskusji o polityce.

Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, zapytać się lub wyżalić, to proszę pisać na admin@finalcut.com.pl.

%d bloggers like this: